• image
  • image
  • image
  • NOWY ROK 2015
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Previous Next

Gościmy

Odwiedza nas 10 gości oraz 0 użytkowników.

 

 Końcowa tabela II edycji TLLF szóstek piłkarskich o Puchar Burmistrza Tomaszowa Lubelskiego :

LP.

Team

M

PKT

BZ

BS

RB

1.

BIESIADA

17

45

103

47

56

2.

VALENTINO

17

44

131

36

95

3.

EFEKTBUD

17

30

64

48

16

4.

GLOSSCAR

17

19

56

76

-20

5.

WENECKA

17

15

53

87

-34

6.

EUROTRAMPY

17

12

58

93

-35

7.

REKLAMY

12

1

27

105

-78

 

 

 

 

Program 11 kolejki II edycji TLLF 17.09.2014 roku:

(Łukasz,Adrian,Paweł,Jacek,Radek,Damian ) /Grzegorz,Michał =10 minut Valentino


16:00 Eurotrampy – Wenecka
16:40 Wenecka - Zajazd Biesiada


17:20 Zajazd Biesiada - Glosscar  3-1 (1-0)
18:00 Valentino - Glosscar           9-0 (4-0)


18:40 Efektbud - Valentino

----------------------------------------------------------------------------------------------------

 Program 10 kolejki II Edycji TLLF 10.09.2014 roku:

Łukasz,Arek,Jacek,Radek,Michał,Damian)

16:00 Glosscar - Wenecka    7-0 (2-0)
16:40 Glosscar – Efektbud   0-7 (0-3)


17:20 Eurotrampy - Efektbud
18:00 Valentino – Eurotrampy
18:40 Zajazd Biesiada - Valentino

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Program 9 kolejki II edycji TLLF 03.09.2014 roku:

(Łukasz,Arek,Adrian,Radek,Michał,Karol,Jacek,Grzegorz,Damian)


16:00 Zajazd Biesiada – Eurotrampy


16:40 Eurotrampy - Glosscar  1-5 (1-2)


17:20 Efektbud - Zajazd Biesiada
18:00 Wenecka – Efektbud
18:40 Valentino - Reklamy-Syrtów 
19:20 Valentino - Wenecka

------------------------------------------------------------------------------------------------------ 

8 kolejka II Edycji TLLF 25.06.2014 roku   

(Łukasz,Arek,Grzegorz,Paweł,Michał,Damian,Stachu,Radek,Jacek)

 

16:00 Glosscar - Zajazd Biesiada      5-6
16:40 Reklamy-Syrtów - Glosscar    0-3


17:20 Wenecka - Eurotrampy
18:00 Efektbud - Reklamy-Syrtów
18:40 Eurotrampy - Valentino
19:20 Valentino - Efektbud

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

7 kolejka II edycji TLLF 18.06.2014 roku

(Łukasz,Arek,Grzegorz,Mosi,Michał,Jacek,Radek,Damian)

16:00 Eurotrampy - Reklamy-Syrtów
16:40 Efektbud - Eurotrampy
17:20 Reklamy-Syrtów - Zajazd Biesiada
18:00 Zajazd Biesiada - Wenecka


18:40 Glosscar - Valentino 1-13 (1-5)


19:20 Wenecka – Glosscar 5-6 (4-1)   Damian ZK

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

6 kolejka II edycji TLLF 11.06.2014 roku: (Łukasz,Grzegorz,Mosi,Michał,Paweł,Radek,Jacek)


16:00 Glosscar - Eurotrampy 1-1 (1-1)


16:40 Zajazd Biesiada - Efektbud


17:20 Efektbud - Glosscar  3-2 (2-1)


18:00 Valentino - Zajazd Biesiada
18:40 Reklamy-Syrtów - Wenecka
19:20 Wenecka - Valentino

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

5 kolejka II Edycji TLLF 04.06.2014 roku:(Łukasz,Grzegorz,Mosi,Paweł,Michał,Radek,Jacek,Damian,Stachu,Kobuz)


16:00 Efektbud - Valentino
16:40 Reklamy-Syrtów - Valentino
17:20 Efektbud - Wenecka


18:00 Glosscar - Reklamy-Syrtów  10-1  (3-0)


18:40 Eurotrampy - Wenecka

19:20 Eurotrampy - Zajazd Biesiada

---------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

4 kolejka II edycji TLLF 28.05.2014 roku:(Łukasz,Grzegorz,Paweł,Mosi,Radek,Jacek,Michał,Damain,Stachu, Kamil)


16:00 Valentino - Eurotrampy


16:40 Zajazd Biesiada - Glosscar 5-3(3-3)  Kamil-CZK

17:20 Tabasco - Valentino 

18:00 Zajazd Biesiada - Reklamy-Syrtów

18:40 Wenecka - Tabasco 
19:20 Reklamy-Syrtów - Efektbud

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

 3 kolejka II Edycji TLLF 21.05.2014 roku 


16:00 Wenecka - Zajazd Biesiada
16:40 Efektbud - Tabasco


17:20 Glosscar - Wenecka  3-7 (1-3) (Łukasz,Mosi,Paweł,Michał,Radek.Jacek,Stachu,Damian)


18:00 Eurotrampy - Efektbud


18:40 Valentino - Glosscar  6-0  (3-0) (Łukasz,Mosi,Paweł,Jacek,Radek,Michał,Damian)


19:20 Reklamy-Syrtów - Eurotrampy

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

2 kolejka II Edycji TLLF 14.05.2014 (Łukasz,Mosi,Grzegorz,Paweł,Michał,Radek,Jacek,Damian)

 

16:00 Zajazd Biesiada – Valentino 
16:40 Tabasco – Eurotrampy 
17:20 Efektbud – Zajazd Biesiada
18:00 Reklamy-Syrtów – Tabasco 


18:40 Glosscar – Efektbud  2-3 (1-0)


19:20 Wenecka– Reklamy-Syrtów

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

1 kolejka II Edycji TLLF 07.05.2014 roku (Łukasz,Mosi,Grzegorz,Michał,Damian,Stachu,Radek,Jacek)


16:00 Glosscar – Tabasco- 3-0  walkower   (4-7) Tabasco wykluczone z turnieju

16:40 Wenecka – Efektbud 


17:20 Eurotrampy – Glosscar -5-7  (1-3)


18:00 Valentino – Wenecka 
18:40 Zajazd Biesiada – Eurotrampy
19:20 Valentino – Reklamy-Syrtów

 

                                                                                                                                   

  WYGRANE  -    6
   REMISY     -   1
 PRZEGRANE  -  10